סיפורי הצלחה של הלקוחות שלנו מדברים בעד עצמם
 
"מטרות האימון היו להכניס את עצמי למסלול של השגת מטרות בטווח הקצר ובטווח הארוך יחד עם שיפור ביצועיי ותיפקודי כמנהל בחברה. לדעתי החל תהליך שבו אכן אצליח להשיג מטרות אלו, וכן, ברור לי לחלוטין שזה בידי בלבד ואף גורם חיצוני לא יכול לדחוף אותי לשם. ההבדל בין התחילה להיום הינו שיש לי תוכנית פעולה ברורה לעזור לי להגיע למטרות שהוגדרו"

 

"הרגשה מאוד טובה של "התחלה חדשה", "יציאה למסע חדש".....בהחלט טעון אנרגיות ומקווה שאצליח לשמר ולטפח אותם"


"אין מילים – האיש שקלע בול, אולי אפילו יותר ממה שאני הרגשתי בתוכי, היכן אני נמצא ובאיזה מצב אני נמצא ונתן לי את המסלול להמראה מחודשת – מקווה שאהיה מספיק חזק עם עצמי לנווט את עצמי למסלול ולהמריא שוב"


"מטרת האימון להנחות את נ' בהמשך דרכו העסקית. מטרות האימון הושגו במלואם, על אף שהצפיה היתה לנוע במסלול שונה מזה שהלכנו בו. בסוף האימון אני מרגיש יותר אמונה בעצמי, הערכת היכולות שלי גברה וחל שיפור ניכר ברמת האינטגריטי שלי.
פריצת הדרך שלי במהלך תכנית האימון התרחשה בשתי נקודות : האחת בתחילה כאשר הפנמתי שיש לטפל באינטגריטי המוסרי שלי ובהתחיבויות שלי המוסריות לבני משפחתי והשניה כאשר הפנמתי והתחלתי לבצע תוכנית אופרטיבית להתקדמות לקראת החזון אותו הגדרתי בעצמי.
 אני בחרתי לצמצם את כמויות עישון הסיגריות שלי, נכנסתי למסלול כושר גופני רצוף ומהנה, סדר היום שלי הפך מסודר ומלא יותר, המוטיבציה עלתה, אני מתנהג ביתר אסרטביות מול אלה שחשבתי להיות יותר מנומסתם, החזון שלי ברור יותר ועומד תמיד לנגד עיניי ואני יותר אופטימי. נראה שהתוצאות מתחילות להגיע.
אני מרגיש יותר שליטה על גורלי ועל חיי בעקבות התהליך. למדתי שאמונה בעצמך מגדילה את סיכויי ההצלחה, ושפעולה נחושה , רצופה ומתמדת מגדילה את סיכויי ההצלחה.
השתדלתי להיות מתאמן טוב וממושמע, האמנתי במאמן שלי וחשבתי שאני בר מזל שאמנון מאמני. עמדתי בכ- 80% מדרישותיו.
אני מחויב להמשיך ולפעול על פי החזון, לפעול להשגת המטרות שהותוו ולהיצמד לערכים שאותם התוויתי.
זו אחריותי כלפי עצמי וכלפי משפחתי.                        
החומר של האימון נמצא מולי כל הזמן ולאורו אני פועל. אני מרגיש שזה חלק ממני בשלב זה ואשוב מדי פעם לקרא את החומר מתחילתו ועד סופו.
אני יוצא עם הרגשה יותר אופטימית, עם כך שעברתי דרך מעניינת שהעשירה אותי ועם כלים טובים יותר להצלחה.
אמנון היה בשבילי דמות מופת, חכם ועשיר בהבנה. מייצר רצון גדול להצלחה במתאמן. כשצריך , אומר הדברים כהוויתם מבלי להתיפייף וכשצריך יודע להרגיע, לעשות את ההנחות הדרושות ולייצר מוטיבציה חדשה להמשך הדרך.
מה עבד? היכולת להשפיע ללכת בדרך שהותוותה ולהאמין בה. ההרגשה שאתה מאומן על ידי אדם שניתן לסמוך עליו ועל היכולת שלו להשפיע לטובה על הביצועים שלך."
 

"המאמן הצליח לגרום לי לחשוב על דברים בצורה אחרת, לחדד את הפרספקטיבה שבה אני מסתכל על דברים ולהתחיל לפעול באופן שבאמת משרת את הערכים שלי והמטרות שלי."


"האימון עזר לי לראות דברים שאולי ידעתי לפני זה אך לא הצפתי אותם לפני השטח בכדי להתמודד איתם"


"הדבר החשוב באימון זו המסגרת. קבלת אחריות על משימות שבועיות מאד עוזרת לעשות את כל הדברים שאני יודע שצריך לעשות אבל הם תמיד נדחים בגלל הרבה תירוצים"


"היי אמנון
 שמחתי מאד להכירך במסע הקצר שלנו.
עזרת לי המון , איך להתמודד במצבים קשים פה בקונסטלציה שקיימת פה וכל המורכבויות
נתת לי לא מעט טיפים ברגעי משבר שעזרו לי מאד. נתת לי להבין בסופן של דבר שגם אם לא ניתן לשנות את העולם , לפחות להרגיש טוב בלחיות בו.
המון המון תודה על הכל."


"מבחינתי, המפגשים אפשרו לי לעצור לרגע ולנתח (לעיתים ממש "לנשום אוויר"). היכולת שלך להקשיב ו"לפרק" עבורי לגורמים סיטואציות, תוך שאתה משקף את המציאות בדרך שמאפשרת להתקדם וללמוד ממנה ולא "להתקע" בה ולשקוע, עזרה לי מאוד וזה הורגש באופן מיידי עלי."


"נדמה לי שהתמסרתי בקלות, היה לי אמון מלא בך . הייתי (ועודני) נכון לקבל וליישם את הדברים שדיברנו עליהם."


"היית קשוב והצלחת לקרוא אותי בצורה מושלמת. התחושה הייתה של מישהו שבאמת מבין אותי ולכן היה לי קל לקבל ביקורת גם אם נאמרה בין השורות, וחשפה חולשות שלא תמיד היה קל להתמודד ולהתעמת איתן..."


"רכשתי כלים שעוזרים לי להתמודד עם סיטואציות – בעיקר להאיר את הדברים שמקדמים אותי. האימון חיזק מאוד את הביטחון להעז ולהתמודד ועם זאת לקבל ולהשלים עם מה שאני ומי שאני..."


"קרש קפיצה לעתיד מקצועי טוב יותר ולטיפוח הביטחון העצמי והיכולת להתמודד עם כל דבר בעתיד"


מעוניין בסיפור הצלחה משלך? צור קשר 0546-772-777