רפואת תדרים, מה זה ואיך זה הולך לעזור לך?

הטיפול בתרפיית תדרים, הנו כלי טיפול אפקטיבי במיוחד המסייע להתמודדות עם מגוון רחב של בעיות. הטיפול בתדרים מפעיל שדות אלקטרומגנטיים הקיימים בגופנו ואלו מונעים על ידי גלי רטט, או בשמם השני – תדרים.

מה קורה לנו בזמן טיפול בתדרים?
במהלך החיים אדם יוצא מאיזון גופני. כשיש חוסר איזון בין הגורמים האמורים והיעדר הסנכרון, יכול הגוף להגיב באופנים שונים אצל כל מטופל בצורת ליקוי בתפקוד או חולי. חוסר איזון בהכרח גורם לגוף לשנות את הקצב הטבעי, מבלבל את הרטט ופוגע בתפקודם התקין של האיברים בגופנו, אם בגלל שהם בתדר נמוך, גבוה, חלש או חזק מידי.

מה זה בכלל תדר?
תדר
– שעור החזרות של תופעה מסויימת ביחידת זמן קבוע - מספר התנודות של גל בשנייה
אורך גל – בפיזיקה אורך גל הוא האורך של מחזור אחד - מחזור אחד של גל מחזורי.

איך עובדת מערכת Web-Wellness
מערכת  Web-Wellness מורכבת משני מכשירים ותוכנה:
 • מהמכשיר המאבחן  LIFE EXPERT,
 • מהמכשיר המטפל/מאזןLIFE BALANCE  
 • ומהתוכנה Web-Wellness שמקושרת בחוכמת המונים למאגר מידע שהופך להיות ידע עבור כל פרט ופרט שמשתמש במערכת.
בבדיקה יום יומית של המכשיר המאבחן, הגוף שולח את מצב התדרים, וזה מתועד ומשווה אותם ל"נורמה". המכשיר שולח אותות חשמליים בטווח תדרים אדיר שתואם את העוצמות החשמליות של הגוף. היתרון של המכשיר הוא שבעוד שמרבית הבדיקות הרפואיות מאותתות לנו על מצבי חולי, הוא מזהה את מחוללי המחלה בתחילת דרכם. המכשיר המטפל/מאזן מקבל את התדרים אותם צריך לחזק או להחליש וכמה זמן יש לערוך את הטיפול.

רשימת הבעיות שהמכשיר מאבחן ארוכה ביותר: חיידקים, נגיפים, טפילים, קנדידה ותולעים, רגישויות למזונות שונים, אלרגיות, דלקות, חוסר בוויטמינים ובמינרלים, רמות ופיזור רעלים ומתכות, תפקוד המערכת החיסונית, כמות הרדיקלים החופשיים, איזון הורמונלי, רמה אנרגטית ועוד. 

המערכת של WEBWELLNESS כוללת שני מאגרי נתונים:
 • מאגר נתונים ראשון של למעלה מ- 40,000 פרוטוקולי טיפול שאושרו קלינית המבוססים על מדידות הבדיקה של החולים למחלותיהם.
 • מאגר הנתונים שני המכיל את הגורמים הסיבתיים (חיידקים, נגיפים, טפילים ופטריות) עם סך של 785,000 תדרים טיפוליים והרמוניים.
כאשר מבצעים בדיקה, המערכת עוברת דרך 40,000 מדידות ומוצאת את האינדיקטורים התואמים לשלכם. התוכנית בוחנת את האבחנות הקליניות, מוצאת את הפתוגנים ואוספת קבוצה של תדרים אותם אתם מורידים למכשיר הטיפול ב- Life Balance שלכם.
 
מחקרים
טיפול בתדרים החל עוד בתחילת המאה הקודמת. ההשפעה הטיפולית שיש לתדרים עדינים על הגוף. קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא טיפול בתדרים, המראים השפעות חיוביות של תדרים עדינים על הגוף, לדוגמה: יצור תאים במערכת החיסון, הגברת היעילות של יצור האנרגיה בתא, זירוז החלמה של פצעים, הקלה מיגרנות, איחוי עצמות, הפחתה בתסמיני חרדה ודיכאון והשפעה ברורה על פרקינסון וסרטן.

איך זה עובד? מה אנחנו יודעים על מנגנון הפעולה של תדרים על הגוף?
התדרים הנכונים משפיעים על חילוף החומרים בתא ומחזירים את החיוניות הדרושה לו על מנת לפעול בצורה תקינה, כמו גם לשכפל את עצמו בצורה בריאה ונכונה. בנוסף, כיוון שתהליכים בגוף מתבצעים בין מיליוני תאים ולא בתא בודד, התקשורת בין התאים חייבת להיות תקינה על מנת שנהיה בריאים. חלק מהתקשורת הזו מתבצעת על ידי תדרים. טיפול בתדרים מאפשר תיקונים בתקשורת הזו על מנת לטפל במצבים בריאותיים שונים.

איך אנחנו יודעים איזה תדרים משפיעים על המחלות השונות ועל תאי הגוף?
טיפול בתדרים מתבסס על כמה גופי ידע. חלק ראשון מחקרים בתחומים מוגדרים וספציפיים, ומניסיון מצטבר של מטפלים וחוקרים מכל העולם שהקפידו ומקפידים לפרסם את הניסיון הקליני שלהם. כך נבנה מאגר מבוסס וניסיון המקשר בין תדר למחלה מסוימת. המאגר הזה מהווה בסיס לגבי טיפול בתדרים.
החלק השני קשור לאבחון תוך כדי טיפול בתדרים. במהלך הטיפול ניתן לקבל מהגוף פידבק ישיר ומידי לגבי יעילות התדר שמשודר אליו ברגע. כשהגוף נכנס למסלול של ריפוי הוא מגיב באופן הבא לידי ביטוי במערכת העצבים
סרטון הסורק את יכולות המערכת בצורה מקיפה (באנגלית):

אז איך זה עובד בפועל?
העור מיוצג ע"י
FASCIA - רצועה או יריעת רקמת חיבור מתחת לעור שמתחבר, מייצב, סוגר, ומפריד בין שרירים לאיברים פנימיים אחרים. ה- FASCIA  נמצא לאורך כל הגוף.

*גל אור שזורם דרך המכונה (האלקטרודות) מועבר לגוף, הגל זורם דרך ה- FASCIA שהוא מוליך אור טוב, יעבור בגוף ויזהה חריגויות. כשהוא עובר דרך כל הגוף, הוא אוסף תדרים שאינם נורמליים.

כל תא ספציפי בכל הגוף מוציא תדר מסויים והתדר הוא הגורם המזהה של התא.

למשל, לכבד יכול להיות תדר 26, שזה התדר של תא כבד בריא, אם תא הכבד מוציא תדר אחר אנחנו יודעים שמשהו לא תקין. לפי התדר שמתקבל מאותו חלק גוף כך המכונה יכולה לדעת האם זה ציסטה, רעילות, דלקת.

המערכת לא רק בודקת מה קורה בחלק הגוף הנבדק אלא האם יש דלקת ומה האלרגן האסוציאטיבי שקשור לזה (אלרגן - הוא כל חומר שעלול לגרום לתגובה אלרגית אצל האדם או אצל בעלי חיים על ידי עירור-יתר של מערכת החיסון.) האלרגנים הם לא תמיד סביבתיים ולא תמיד מגיעים מאוכל, זה יכול להיות גם כימיקלים, יש הרבה במיים, באוויר וכו'.

כאשר הולכים ורואים איפה יש בעייתיות, מוצאים האם זה בא מפרזיט, חיידק, אלרגן ומגלים איך זה משפיע  על האדם. לדוגמא – האם דלקת שקרתה בגיל 10 והגוף עדיין מגיב כי הדלקת בעצם לעולם לא עזבה את הגוף או כימיקלים או צבע וכו'.

כשמתעסקים ברפואת תדרים זה נותן לנו את היכולת למדוד דרך גל אור תדרים חריגים שמגיעים מרקמות הגוף, ומאפשר לנו להחליט האם ישנה מחלה, זיהום, דלקת, רעילות, אלרגנים. יש לטכנולוגיה הזו מסוגלות לתת לנו המון אינפורמציה בכמה דקות.

אנשים רבים מתעסקים במיסתורין מאחורי הסימפטומים שיש להם. המערכת הזו מראה להם מה לא בסדר ועוזרת להם להבריא את הרקמות (tissue).

כשהרקמות לא בריאות ופולטות תדרים לא נורמליים, אתה יכול לשלוח פנימה Corrective frequencies  (תדרים מתקנים) והתדרים האלה יתחילו להבריא את ה- DNA (לכל תא יש DNA) של התאים ובכך התאים עצמם יבריאו.

כשאתה משפר את המצב של התא זה נקרא PROTECTIVE  THERAPHY

כשאתה הורס ומוחק דברים שמזיקים לגוף ומשבשים את הפעילות שלו זה נקרא DESTRUCTIVE THERAPHY

*הידע הזה לקוח מהסרטון הזה.


דוגמא לכך היא כוס שמשודר אליה התדר שלה וגורם לה להישבר, צפו בסרטון

קצת על תאים תקינים וכאלה שלא
 
הגוף שלנו מורכב מתאים תאים שכאשר הם תקינים הם מתחדשים כל הזמן.
 
תא תקין ובריא הוא תא שמתחדש כמו שצריך (עם "הקוד הנכון"). במצב כזה הגוף מתקן את עצמו ויש לאדם מספיק אנרגיה .
 
תא לא תקין הוא תא שהקוד שבו לא נכון, הוא משתכפל בצורה לא נכונה. דוגמא לכך הוא תא סרטני.
 
תא מתחדש כשהסביבה מאפשרת לו, כשיש לו מספיק הזנה, כשיש לו חומר בנייה לתא, כשיש לו אנרגיה (מספיק אלקטרונים).


ישנם 4 סוגי תאים:
 • תא שיש בו הרבה אלקטרונים הוא תא מתחדש
 • תא שיש בו אלקטרונים במידה פחותה יותר הוא תא מתפקד
 • תא שאין בו אלקטרונים הוא תא חסר אנרגיה 
 • תא שיש בו יותר פרוטונים, כלומר מחסור באלקטרונים הוא תא שנמצא כבר באזור סרטן
   
מהם שודדי אלקטרונים?
מתכות, תרופות, חומרי הדברה, קרינה, פרזיטים למינהם, דלקות באזור השיניים (מאחר ויש בהם חיידקים המצליחים לחיות ללא חמצן), מחשבים, ניידים וכו'.
 
במצב אופטימלי צריך לא לתת ל"שודדי האלקטרונים" לקחת מהתא אלקטרונים כך שלא יצליח לתפקד או להתחדש בסופו של דבר.
 
אותם שודדי אלקטרונים מעסיקים את המערכת החיסונית כך שהיא לא פנויה לטפל בבעיות הגוף.
ברגע שהמערכת החיסונית פנויה, היא זמינה לעזור לתא להתחדש ולתפקד כמו שצריך.
 
 
אז מה הקשר למכונה?
המכונה של WEBWELNESS עוזרת לאדם להיפטר מהפרזיטים מצד אחד ומצד שני עוזרת לתא לקבל את הקוד שבאמת אמור להיות, כך הוא מתחדש כפי שהוא אמור להתחדש ולא בצורה מעוותת.
 
כשאתה רוצה לפנות את מערכת החיסון כדי שיהיה לה אנרגיה, אתה רוצה להיפטר מפרזיטים וממתכות כבדות, כל מיני רעלים. הבעיה היא שהגוף מפנה דברים בצורה שונה, יש דברים שהוא מפנה דרך הכליות ודרך הקיבה למשל.

אם המכונה מזהה שיש לך מתכות, המתכות יוצאות דרך הכליות והן יעבדו קשה – אז התוכנה תוציא לך תוכנית שתנקה מתכות מצד אחד ומצד שני תיתן תמיכה לאותו איבר שפתאום צריך לעבוד 8 שעות ולא 4, כהרגלו.
לסיכום, האם טיפול ב- Webwellness בטוח?
בהחלט, טיפול ב- Webwellness נחשב לשיטת טיפול טבעית מאחר וכל מה שהוא עושה זה להחזיר את תדרי גופך למצב נורמלי כפי שהיו לפני שהתפתחו סימני מחלה כלשהם. 
שיטת הטיפול לא פולשנית, ללא כאבים, בטוחה ויעילה ביותר.

מהם הסיכונים הפוטנציאליים בטיפול ב-
Webwellness ?
אין סיכונים בשימוש ברפואת התדרים. הגלים האלקטרומגנטיים המיוצרים על ידי המכשיר בטוחים לבני האדם מאחר וטווח התדרים שמשפיעים על בני האדם הוא 1-10 MHz בעוד שטווח התדרים המשפיעים על פרזיטים הוא 100-900 kHz .
עדויות של אנשים שעשו שימוש במכשיר:
ויש עוד כאן
קראת ויש לך שאלות? אשמח לעזור - הילה שבתאי 0542363230 (זמינה בעיקר בווצאפ)
כותבי המאמר אינם רופאים, והמידע הניתן לא מחליף התייעצות עם רופא או איש מקצוע. המידע מבוסס על תוצאות חיוביות שקבלנו ממטפלים עצמאיים ברפואת תדרים. אין מצדנו כל מצג שיש במוצרים לרפא מחלה כלשהי.
 

Go Back  Print  Send Page