עיצוב לוגו בזול - איזה מסר אתם רוצים להעביר?
 
לוגו, למעשה, הינו סמל גרפי, אשר תכליתו לייצג את העסק שלכם. כיום, כאשר בכל תחום יש מאות בעלי מקצוע, המתחרים על אותו קהל יעד, אשר מציעים, פחות או יותר, את אותו הדבר, אתם צריכים למצוא משהו שיבדל אתכם מן המתחרים שלכם. משהו, אשר קהל היעד שלכם יסתכל עליכם בצורה שונה ואחת הדרכים העיקריות, אם לא החשובה ביותר, הינה, ללא ספק, עיצוב לוגו.
עיצוב לוגו עבורכם הוא המפתח לייחודיות שלכם – הוא זה שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר בבחינת – איזה מסר אתם רוצים להעביר? מה אתם רוצים שקהל היעד שלכם יחשוב עליכם?
עיצוב לוגו ניתן לעשות בכל מיני וריאציות, כאשר הבסיס שלהן נשען על כמה סוגים עיקריים, כגון: לוגו שמכיל רק דימוי גרפי, לוגו שמכיל רק טקסט, לוגו שמכיל דימוי גרפי המשולב עם טקסט, שם החברה או ראשי התיבות שלה בלבד וכדומה.
לפני שאתם מגיעים למעצב גרפי, כדי שיכין עבורכם עיצוב לוגו – כאמור, הלוגו אמור לשדר באופן ברור מה המסר שלכם וקהל היעד יכול ללמוד מן הלוגו כל מיני דברים עליכם, כגון: האם אתם נראים מקצועיים? האם אתם נראים אמינים? האם אתם מצטיירים כחברה שאכפת לה מהלקוחות שלה? האם ניתן לסמוך עליכם? ועוד... ועוד...
ולכו, כאשר אתם חושבים על עיצוב לוגו ועל המסר שאתם רוצים להעביר – חשבו היטב על השאלות שציינו להלן ותנסו לענות עליהן, תנסו להחדיר את התשובה עליהן בתוך הלוגו.
עיצוב לוגו טוב, אשר יענה בחיוב על שאלות אלו – צריך להיות ייחודי, מעורר תגובה [שאי אפשר להתעלם ממנו].
הפשטות חשובה מאוד – היא גורמת ללוגו להיות ברור וקל להבנה ולזיהוי.
עיצוב לוגו  צריך לשדר עניין, עיצוב לוגו זול רצון להבין מי עומד מאחורי הלוגו [בצורה החיובית, כמובן], כדאי שהלוגו יהיה מובן כמה שיותר – שלא ייווצר מצב שהוא לא מובן או סתמי – כי לקוח פוטנציאלי יסתכל בו שניות מועטות – ואם כל האלמנטים לא יהיו בו – אתם עלולים לאבד לקוחות פוטנציאליים וחבל...