פלאייר, פרוספקט, ברושור, עלון, פלאיירים, עלונים, פרוספקטים, עיצוב פלאייר, עיצוב פרוספקט, עיצוב ברושור, עיצוב גרפי, גרפיקה, עיצוב פלאיירים, עיצוב ברושורים, עיצוב פרוספקטים, הדפסת פלאייר, הדפסת פרוספקט, הדפסת ברושור, הפקת פלאייר, הפקת פרוספקט, הפקת ברושור, פלייר, עיצוב גרפי, ברושור תדמיתי, פרוספקט לחברה, פרוספקט לעסק, פלאייר לעסקים, עיצוב פלייר, פלאייר לחברות, ברושור לחברה, ברושור לעסק, פלאייר תדמיתי, פרוספקט תדמיתי, פרוספקט מוצרים, פרוספקט מוצרי חברה פרוספקטים | עלונים | פליירים עיצוב פרוספקט | עיצוב פרוספקטים | הפקת פרוספקט | הדפסת קטלוג | ארגון פרוספקט | פרוספקט מוצרים | פרוספקט תכשיטים | פרוספקט פרסומי | פרוספקט מידע | פרוספקט תדמיתי

> עיצוב לוגו
> קידום אורגני
> עמודי נחיתה
> עיצוב ובניית אתרים
> מיתוג
> תערוכות וכנסים
> מועדון לקוחות
> מוצרי דפוס
> ניוזלטר לשימור לקוחות
> חבילת שיווק!
> חבילת שיווק פופולרית!
> ניהול מקצועי בפייסבוק
יש לך מוצר או שירות איכותי שאתה מבקש עבורו תשלום? במידה וכן אתה צריך פרוספקט!
מטרת הפרוספקטים להציג בפני הלקוח שלך את פתרונות המוצר או השרות אותו אתה מספק ושהפתרונות באמת יענו על כל הצרכים של  הלקוח ולא ישאירו מקום לספקות בנוגע לרכישה.
אדם מוכן לשלם את מיטב כספו עבור מוצרים ושירותים וזאת רק במידה שהוא בטוח כי אינו עושה טעות בבחירה שלו.
פרוספקט פשוט המעוצב בצורה לא מספיק טובה  ומופק בנייר לא איכותי ישדר מוצר פשוט, וסביר להניח כי לא תוכל לדרוש עבורו תשלום מספק. פרוספקט איכותי ייתן תחושה כי המוצר איכותי ולכן כדאי ללקוח לבחור בו. אז בוא תעזור ללקוח הפוטנציאלי שלך לקבל החלטה נכונה ותספק ללקוח איכות ומקצוענות ברמה גבוהה, החל מהפרוספקט ועד למוצר, אחרת תחשב חובבני בתחום - ושם אף אחד לא רוצה להיות.
הדמיית פלייר =פרוספקט רגיל

     


   
פרוספקטים (פלייר) הוא בעצם עלון או חוזר המופק למטרת הפצה המונית.
לרוב הם קטנים מגודל A4, ולעיתים מודפסים ב-2 צבעים, על מנת לשמור על עלויות נמוכות.
השימוש בפליירים (פרוספקטים) אידיאלי עבור מסעות פרסום או קידום מכירות כיוון שקהל היעד אליו אם מגיעים הוא עצום.

 


הדמיית פרוספקט דו צדדי מתקפל

פרוספקט דו"צ מתקפל הוא אחד מסוגי הפרוספקטים הנפוצים בשוק, אנו נתקלים בו מדי יום. פרוספקט שלוש צלעות הוא אחד ה פרוספקטים הנפוצים והפופולאריים ביותר. הם מאוד נוחים לעיון ומעוררים את סקרנותו של האוחז בהם לפתוח, לקרוא ולהתרשם מהם. זהו פרוספקט די חסכוני מבחינה כלכלית כי ברוב המקרים הוא בגודל A4 מקופל ל- 3. הפרוספקט מכיל 6 פאנלים, דבר המהווה יתרון מסוים על פני סוגים אחרים של פרוספקטים. פרוספקטים מסוג זה מהווים אלטרנטיבה אלגנטית יותר לפלייר הקונבנציונלי.
הדמיית פרוספקט 3 צלעות


גודל הפרוספקט הוא בדר"כ A3 מתקפל ל-2 ועל כן מאוד משתלם להדפיסו מבחינה כלכלית.
הפרוספקט מכיל 4 פאנלים: שער, גב ו-2 עמודים פנימיים.
הפרוספקט יכול להתקיים גם בקונפיגורציות מורכבות יותר של 8, 12, 16 עמודים, וכן הלאה.
המטרה העיקרית של עמוד השער היא הצגת הנושא ויצירת עניין אשר יגרום לאוחז בפרוספקט לפתוח אותו ולהמשיך לעיין בו. העמודים הפנימיים מיועדים בדר"כ לתוכן אינפורמטיבי ועמוד הגב לפרטי התקשרות. כמובן ש"כללים" אלו יכולים להשתנות.
פרוספקטים מסוג זה בדר"כ יותר רשמיים מפרוספקט 3 צלעות.
ועוד פרוספקטים מיוחדים שהפקנו:
 

ב- Fresh studio תוכל לקבל שירותי גרפיקה  לעיצוב פרוספקטים בלבד או שירותי גרפיקה  לעיצוב פרוספקים + שירות הדפסת פרוספקטים.

רוצה לקדם את העסק שלך? התקשר עכשיו להילה בטלפון 03-6315536 וקדימה לדרך.... 

> שאל את הילה על "שיטת הכפתורים" אשר גורמת לפלייר שלך לקבל תגובות של עד פי 3 מפלייר רגיל<פרוספקטים |  עיצוב פרוספקטים  | עיצוב גרפי מקצועי רק בפרש סטודיו!

לקבלת מחיר לעיצוב פרוספקטים או עיצוב פליירים לחץ כאן