דף הבית >> מאמרים >> בונה אתרים בוורדפרס
 
בונה אתרים בוורדפרס אמנם צריך להשקיע רבות בתכנות האתר, אך היתרון העיקרי שלו הוא העיצוב והתבניות המוכנות מראש. בונה אתרים בוורדפרס נהנה ממערכת ניהול תוכן מוכנה ומתבניות מוכנות שרק זקוקות לתכנות על מנת להתאים אותם לצרכי הלקוח. דבר זה מאפשר מחירים זולים יחסית אך לא פוגע במקצועיות האתר וברמתו.
העבודה מול בונה אתרים בוורדפרס אינה מגבילה אתכם בתור לקוחות. כל מה שתרצו יכול להתבצע גם בתבניות וורדפרס השונות. מדובר בעניין של תכנות שכל בונה אתרים יודע לבצע. אם מדובר על בונה אתרים בוורדפרס, הרי שזו ההתמחות שלו והוא יוכל לעשות זאת אפילו בקלות יתרה. אתר בוורדפרס לא נופל ברמתו מאתר שנבנה מאפס.
עבור כל בונה אתרים וורדפרס הוא משהו אחר. עבור חלק הוא אתגר, עבור חלקם הוא הכלי האהוב ביותר לבניית אתר ועבור האחרים הוא קושי בלתי נתפס, שרק מפריע להם לתכנת ולתכנת ולתכנת בלי סוף. עבור בונה אתרים וורדפרס מספק תבניות וגישה נוחה לתכנות הקוד שלהן והלבשתם על גבי המערכת כולה, ליצירת שלד אתר מוכן
לאחר ששלד האתר מוכן בוורדפרס, כל מה שנותר הוא לבצע התאמות אחרונות ולהכניס את התוכן הרצוי לאתר. מכאן האפשרויות בלתי מוגבלות וניתן לעשות ככל העולה על דעתכם. אל תטעו לחשוב לרגע שוורדרפס מגביל אתכם רק מכיוון שהוא מגיע עם תבניות מוכנות, כל חלק קטן בו ניתן לשינוי.